CANFORD ES4154004/O DESKTOP SURFACE Pod 4U, solid door, 400mm deep, Oak
Model number
  • ES4154004/O
GTIN
Colour
  • OakOak
Image may be provided for illustrative purposes only, please refer to the product description.
For applications that require deeper equipment, such as amplifiers, a 500mm deep version is available. These versions come complete with front and rear mounting-profiles. As standard, they are supplied with the front mounting profiles recessed 60mm and the rear recessed 5mm, providing 435mm of useable space.