CANFORD ES4141004/B AV WALL RACK 4U, 100mm deep, Beech
Model number
  • ES4141004/B
GTIN
Colour
  • BeechBeech
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.