LEMO 3T TRIAX 14 Cable plug (FFA.3T.675.CTAY14S)
Stock code
Brand
Lemo
LEMO TRIAX CONNECTORS - 3T Series
Lemo 3T series Triax connectors suitable for use with 8mm, 11mm, 13.2 (Belden 9192-9232) and 14.0mm triax cables. Water tight to IP66 when mated.