FURUKAWA 2SM-9.2-37.5 SMPTE311 HD CAMERA CABLE, 9.2mm J grade ARIB fibre, Black
Stock code
36-616
Brand
Furukawa
Model number
  • 2SM-9.2-37.5
Colour
  • BlackBlack
FURUKAWA 2SM-9.2-37.5 SMPTE311 HD CAMERA CABLE, 9.2mm J grade ARIB fibre, BlackFURUKAWA 2SM-9.2-37.5 SMPTE311 HD CAMERA CABLE, 9.2mm J grade ARIB fibre, Black
Order
/
per metre (ex. VAT)
224 in stock Need more?
Oddment lengths
56%