CANFORD ES4142008/A AV WALL RACK 8U, 200mm deep, Ash
Stock code
11-458
Model number
  • ES4142008/A
GTIN
Colour
  • AshAsh
Image may be provided for illustrative purposes only, please refer to the product description.
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.