CANFORD ES4141004/WH AV WALL RACK 4U, 100mm deep, White
Model number
  • ES4141004/WH
GTIN
Colour
  • WhiteWhite
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.