CANFORD ES4154006/W DESKTOP SURFACE Pod 6U, solid door, 400mm deep, Walnut
Model number
  • ES4154006/W
Colour
  • WalnutWalnut
For applications that require deeper equipment, such as amplifiers, a 500mm deep version is available. These versions come complete with front and rear mounting-profiles. As standard, they are supplied with the front mounting profiles recessed 60mm and the rear recessed 5mm, providing 435mm of useable space.